Öztekin Konya Tel Çit

Çim Çit Uygulaması

Çim Çit Uygulaması

Konya Çim Çit Uygulaması yapmakta olan firmamız için ürün bilgisi aşağıda belirtilmiştir.

Ürün açıklamaları zamana göre değişiklik gösterebilir. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

 

Çim çit modelleri direkt olarak zemin üzerine uygulanabileceği gibi mevcut duvarın ya da panellerin üzerine de uygulanabilir. Bu durum sizin isteğinize ve mekanın durumuna göre değişiklik gösterecektir. Bir duvar ya da panel üzerine uygulanmasına karar verilmesi durumunda daha kısa en ölçülerine sahip çim çit modellerinin kullanılabileceğini ifade edebiliriz.

Ancak direkt olarak zemin üzerine uygulanır ve boyu da aşması istenirse bu durumda 200 cm’lik modellerinin uygulanması gerekecektir. İşte bu sebeple tercihin sizlere ait olduğunu belirtmek gerekir.

Şıklık ve İşlevsellik

Çim çit modelleri birçok işlevi bünyesinde barındırmaktadır. Öyle ki bu modeller son derece şık görünmelerinin yanı sıra aynı zamanda işlevseldirler. Dolayısıyla tüm amaçlarınıza aynı anda ulaşabileceksiniz. Çim çit modelleri ortama yeşil rengiyle doğal bir hava katmaktadır. Buna ek olarak arkasını göstermemesi de mahremiyet oluşturmanıza katkı sunmaktadır. Ayrıca güneşin zararlı ışınlarına karşı dayanıklı olması da uzun süreler boyunca herhangi bir sorun yaşamadan kullanabilmenize olanak sunmaktadır.

konya tel örgü

konya galvaniz tel

konya tel uygulama

konya Tel Çit & Panel Çit Ürünleri

Whatsapp İletişim Hattı
Whatsapp İletişim Hattı